| Προέλευση | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
| Τύπος | Μόνιμος |
| εφαρμογή | Μαγνήτης μηχανών |
| Σύνθεση | Ferrite μαγνήτης |
| Συσκευασία μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο, Ξύλινη Παλέτα, Προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Χρώμα | Ξυλάνθρακας γκρίζος |
| Remanence (Br) | 0.3 - 0.45 T |
|---|---|
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
| Όνομα προϊόντων | Ferrite μαγνήτες |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG, κοινός-MAG |
| προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), |
| Υλικό | SrO·6Fe2O3 |
| Όνομα προϊόντων | ferrite μαγνήτες |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίων |
| Προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), |
| Υλικό | SrO·6Fe2O3 |
| Εφαρμογή | 1.0W, 1.2W. 1.4W, 1.5W, μηχανές 1.7W |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Γενικό |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Συσκευασία | Ειδική συσκευασία σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ανισότροπος Ferrite μαγνήτης |
| Μορφή | Φραγμός, τόξο, τμήμα |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητικό Staters |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ferrite μαγνήτης |
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Εφαρμογή | Μόνιμα, μέρη εκκινητών |
| Energy Product | High |
|---|---|
| Intrinsic Coercivity | High |
| Remanence | High |
| Flux Density | High |
| Magnetic Strength | High |