| Energy Product | High |
|---|---|
| Temperature Resistance | High |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Material | Ferrite |
| Magnetic Strength | High |
|---|---|
| Temperature Resistance | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Material | Ferrite |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Υλικό | Ferrite |
|---|---|
| Κόστος | Χαμηλός |
| Coercivity | Υψηλός |
| Πυκνότητα ροής | Υψηλός |
| Εγγενής Καταναγκασμός | Υψηλός |
| Temperature Resistance | High |
|---|---|
| Magnetic Strength | High |
| Energy Product | High |
| Flux Density | High |
| Maximum Operating Temperature | High |
| Υλικό | Σιδηρίτης |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμοκρασία | Ψηλά |
| Μαγνητική δύναμη | Ψηλά |
| Κόστος | Χαμηλός |
| Remanence | Ψηλά |
| Remanence | Ψηλά |
|---|---|
| Εγγενής Καταναγκασμός | Ψηλά |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | Ψηλά |
| Αντίσταση στη θερμοκρασία | Ψηλά |
| Υλικό | Σιδηρίτης |
| Αντίσταση στη θερμοκρασία | Ψηλά |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | Ψηλά |
| Ενεργειακό Προϊόν | Ψηλά |
| Μαγνητική δύναμη | Ψηλά |
| Εγγενής Καταναγκασμός | Ψηλά |
| Υλικό | Σιδηρίτης |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Σχήμα | Φραγμός |
| Προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική) |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 250°C |
| Max Operating Temperature | 250°C |
|---|---|
| Dimension | As Customized |
| Origin | Sichuan, China (Mainland) |
| Shape | Block |
| Size | (R53.4mm-r48.4mm)×52mm |
| Coercivity | High |
|---|---|
| Energy Product | High |
| Magnetic Strength | High |
| Remanence | High |
| Corrosion Resistance | High |