| Type | Permanent |
|---|---|
| Feature | Strong Magnet |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Grade | JC-Y3939/JC-Y4041 |
| Raw Material | NdFeB+PPS |
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Χρώμα | Ξυλάνθρακας γκρίζος |
| εφαρμογή | Βιομηχανικός μαγνήτης |
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Βαθμός | JC-Y4350, FB5H. |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Μόνιμος |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Μορφή | Τμήμα |
| Τύπος | Μέρη εκκινητών |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Για τους διάφορους τύπους ψηκτρών |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Pakcage | Δίσκος χαρτοκιβωτίων ξύλινος |
| Μαγνητική ιδιοκτησία | Το Hcj μπορεί να φθάσει σε 395 KA/m (BH) ανώτατα μπορεί να φθάσει σε 3,6 kJ/m3 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | L203 |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένα χαρτοκιβώτια και ξύλινες παλέτες |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκληρά |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| εφαρμογή | Βιομηχανικός μαγνήτης |
| Χρήση | ηλεκτρικά εργαλεία 775/750 σειράς |
| Προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική) |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Σύνθεση | Μαγνήτης φερρίτη |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 250°C |
| Υλικό | Σιδηρίτης |
| Density | 4.9 G/cm3 |
|---|---|
| Dimension | As Customized |
| Curie Temperature | 450°C |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Size | (R51.8mm-r43.1mm)×39.0mm |
| Πυκνότητα | 40,9 g/cm3 |
|---|---|
| Εγγενής Καταναγκασμός | 240-280 ΚΑ/μ |
| Μέγεθος | (R51,8mm-r43,1mm) × 39,0mm |
| Ανοχή | +/- 0,05 χιλ. |
| Προϊόν Μαγνητικής Ενέργειας | 27-30 KJ/m3 |