| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
| Port | Shanghai, China |
| Magnetization | Multi-Poles |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Type | Permanent |
|---|---|
| Curie Temperature | 450°C |
| Port | Shanghai, China |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
| Applications | Motors, Sensors, Loudspeakers, Magnetic Separators |
| Corrosion Resistance | High |
|---|---|
| Magnetic Strength | High |
| Temperature Resistance | High |
| Cost | Low |
| Flux Density | High |
| Energy Product | High |
|---|---|
| Maximum Operating Temperature | High |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Remanence | High |
| Κατεύθυνση μαγνητισμού | Αξονικός |
|---|---|
| Ανοχή | +/- 0,05 χιλ. |
| Πρότυπο | ISO9001/ROHS/ |
| Μέγεθος συσκευασίας | 340 mm × 255 mm × 75 mm |
| Πυκνότητα | 40,9 g/cm3 |
| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Color | Dark Gray To Black |
| Remanence (Br) | 0.3 - 0.45 T |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Type | Permanent |
|---|---|
| Composition | Anisotropic Strontium Ferrite |
| Coercivity | ≥ 1500 Oe |
| Port | Shanghai, China |
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου | L014 |
| Όνομα προϊόντων | Μόνιμος Ferrite μαγνήτης |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG, κοινός-MAG |
| προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), |
| Υλικό | SrO·6Fe2O3 |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | Ψηλά |
|---|---|
| Πυκνότητα ροής | Ψηλά |
| Remanence | Ψηλά |
| Εγγενής Καταναγκασμός | Ψηλά |
| Υλικό | Σιδηρίτης |