| Όνομα προϊόντων | Μόνιμος Ferrite κεραμικός μαγνήτης |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Όνομα | Ferrite μαγνήτης δαχτυλιδιών |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Πιστοποίηση | RoHS, ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Jointmag |
| Τύπος | Μόνιμος |
| Cost | Low |
|---|---|
| Corrosion Resistance | High |
| Maximum Operating Temperature | High |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Coercivity | High |
| Energy Product | High |
|---|---|
| Maximum Operating Temperature | High |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Remanence | High |
| Intrinsic Coercivity | High |
|---|---|
| Coercivity | High |
| Flux Density | High |
| Magnetic Strength | High |
| Energy Product | High |
| Temperature Resistance | High |
|---|---|
| Maximum Operating Temperature | High |
| Magnetic Strength | High |
| Flux Density | High |
| Energy Product | High |
| Remanence | High |
|---|---|
| Maximum Operating Temperature | High |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Coercivity | High |
| Magnetic Strength | High |
| Corrosion Resistance | 3600 |
|---|---|
| Cost | Low |
| Remanence | High |
| Temperature Resistance | High |
| Flux Density | High |
| Πυκνότητα | 40,9 g/cm3 |
|---|---|
| Εγγενής Καταναγκασμός | 240-280 ΚΑ/μ |
| Μέγεθος | (R51,8mm-r43,1mm) × 39,0mm |
| Ανοχή | +/- 0,05 χιλ. |
| Προϊόν Μαγνητικής Ενέργειας | 27-30 KJ/m3 |
| Trademark | Joint-mag |
|---|---|
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Working Temperature | 250℃ |
| Model No | General Model Number |