| Magnetic Property | Anisotropic |
|---|---|
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Application | Motors, Speakers, Sensors, Magnetic Separators, Etc. |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Μοντέλο Αρ | Γενικός αριθμός μοντέλου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG |
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | Έως 200 ° C |
| Μαγνητικός προσανατολισμός | Ισότροπο, Ανισότροπο |
| Θερμοκρασία εργασίας | 250 ℃ |
| Μαγνητικός προσανατολισμός | Ισότροπο, Ανισότροπο |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | Έως 200 ° C |
| Πακέτο μεταφοράς | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Θερμοκρασία εργασίας | 250 ℃ |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 250°C |
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Τύπος | Τόξο, τμήμα |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Αριθμό μοντέλου | Γενικό |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Μορφή | Τμήμα |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| εφαρμογή | Κλιματιστικό μηχάνημα αναστροφέων |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Υλικό | SrO. SrO. 6Fe2O3 6Fe2O3 |
| Αριθμό μοντέλου | COem |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| ετήσια ικανότητα | 5000/T |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Ξυλάνθρακας γκρίζος |