| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Cost | Low To Moderate |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |
| Όνομα προϊόντων | Ferrite μηχανών ψηκτρών μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ. | Για τους διάφορους τύπους ψηκτρών |
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG, κοινός-MAG |
| προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), |
| Συσκευασία μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο. |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Σύνθετος | Ferrite μαγνήτης |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική μηχανή αυτοκινήτων |
| Διαμορφώστε το αριθ. | L440 |
|---|---|
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Αριθμό μοντέλου | L440 |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Τύπος | Μόνιμος |
| Corrosion Resistance | High |
|---|---|
| Magnetic Strength | High |
| Temperature Resistance | High |
| Cost | Low |
| Flux Density | High |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Cost | Low To Moderate |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
| Processing | Wet Molding |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Magnetization | Multi-Poles |
| Coercivity | 240-260 KA/m |
|---|---|
| Tolerance | 0.05mm |
| Car Make | Automobile Staters |
| Processing | Wet Molding |
| Transport Package | Wooden Carton Pallet |