| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 250°C |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διάσταση | Ως προσαρμοσμένο |
| Μοντέλο Αρ | Γενικός αριθμός μοντέλου |
| Μαγνητικός προσανατολισμός | Ισότροπο, Ανισότροπο |
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο, ξύλινη παλέτα, προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Density | 4.9 G/cm3 |
|---|---|
| Dimension | As Customized |
| Curie Temperature | 450°C |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Size | (R51.8mm-r43.1mm)×39.0mm |
| Magnetic Energy Product | 27-30 KJ/m3 |
|---|---|
| Package Size | 340mm×255mm×75mm |
| Magnetization Direction | Axial |
| Origin | Sichuan, China (Mainland), |
| Application | Motors, Speakers, Magnetic Separators |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Το αυτοκίνητο κάνει | Αυτοκινητικό Staters |
| Τύπος | Μόνιμα, μέρη εκκινητών |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Βαθμός | Jc-Y3932 Jc-Y3939 Jc-Y4041 Jc-Y4127 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Διάφορο accordng στα drawins, μόνιμα |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG, κοινός-MAG |
| προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός μαγνήτης |
| Διαμορφώστε το αριθ. | L608 |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινος δίσκος από χαρτόνι |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Εφαρμογή | 70CC, 100CC, 125CC, ΕΚΚΙΝΗΤΉΣ 250CC |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Πιστοποίηση | SrO·6Fe2O3 |