| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | Γενικός αριθμός μοντέλου |
| Εφαρμογή | Κινητήρες, Ηχεία, Αισθητήρες, Μαγνητικοί Διαχωριστές κ.λπ. |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 250°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | 250 ℃ |
| Σύνθεση | Ferrite μαγνήτης |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
| Προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Κώδικας HS | 8505190090 |
| Όνομα προϊόντων | Ferrite μόνιμοι μαγνήτες |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Αριθμό μοντέλου | L202 |
| Ύφασμα | SrO. SrO. 6Fe2O3 6Fe2O3 |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Βιομηχανικός μόνιμος Ferrite μαγνήτης |
| Εφαρμογή | 11-πόλος, μοτοσικλέτα 18 πόλων ACG |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή τεχνολογία |
| Μορφή | Φύλλο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | OEM. |
|---|---|
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | JOINT-MAG Μαγνητικό Υλικό |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG |
| Προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα |
| Εφαρμογή | autumobile αντλίες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Κώδικας HS | 8505190090 |
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου | C05-9 |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Εφαρμογή | Αντλίες βενζίνης |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IATF 16949 |
| Σφιχτότητα | 4.5-5.1g/cm3 |
| Θερμοκρασία κιουριού | 460-480°C |
| Καταγωγή | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |