| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Μορφή | Τόξο, Τμήμα |
| Προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Υλικό | SrO. SrO. 6Fe2O3 6Fe2O3 |
| Συσκευασία μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο, Ξύλινη Παλέτα, Προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Πιστοποίηση | IATF 16949 |
| Πυκνότητα | 4.5-5.1g/cm3 |
| Λιμένας | Σαγκάη, Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο, ξύλινη παλέτα, προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Πιστοποίηση | IATF 16949 |
| Τύπος | Μόνιμος |
| εφαρμογή | Βιομηχανικός μαγνήτης, μαγνήτης μηχανών |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Βαθμός | Y33, y30h-2 κ.λπ. |
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG, κοινός-MAG |
| προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), |
| Χρώμα | Ξυλάνθρακας γκρίζος |
| Μορφή | Φραγμός, τόξο, τμήμα |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
|---|---|
| Classification | Ferrite Strontium Powder |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
|---|---|
| Classification | Ferrite Strontium Powder |
| Remanence (Br) | 0.3 - 0.45 T |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Resistance | High Electrical Resistivity |
|---|---|
| Working Temperature | -80~150℃ |
| Color | Black |
| Trademark | JOINT-MAG, Joint-Mag |
| Processing Technology | Wet Molding |
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
|---|---|
| Coercivity | ≥ 1500 Oe |
| Magnetization | Multi-Poles |
| Feature | Strong Magnet |
| Type | Permanent |