| Διαμορφώστε το αριθ. | JM19 |
|---|---|
| Προδιαγραφή | Μόνιμος |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG μαγνητικά υλικά |
| προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Σειρά χρήσης | εκκινητές 70cc, 100cc, 135cc, 250cc |
| Διαμορφώστε το αριθ. | JM19 |
|---|---|
| Προδιαγραφή | Μόνιμος |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG μαγνητικά υλικά |
| Προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Εύρος χρήσης | εκκινητές 70cc, 100cc, 135cc, 250cc |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG |
|---|---|
| Πιστοποίηση | IATF 16949 |
| Σφιχτότητα | 4.5-5.1g/cm3 |
| Θερμοκρασία κιουριού | 460-480°C |
| Καταγωγή | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Remanence | High |
|---|---|
| Coercivity | High |
| Material | Ferrite |
| Flux Density | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
|---|---|
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Composition | Anisotropic Strontium Ferrite |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Feature | Strong Magnet |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Άλλο, μόνιμο |
|---|---|
| Λιμένας | Luzhou, Κίνα |
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινη παλέτα χαρτοκιβωτίου |
| Εμπορικό σήμα | Joint Mag, Joint-Mag |
| Τύπος | Μόνιμος μαγνήτης φερρίτη κινητήρα ανεμιστήρα σκιασμένου πόλου |
| Όνομα προϊόντων | Ferrite εγχύσεων κεραμίδι μαγνητών |
|---|---|
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Προέλευση | Sichuan, Κίνα |
| Βαθμός | Jc-Y3939 Jc-Y4041 Jc-Y4127 |
| Όνομα προϊόντων | ferrite μαγνήτης για τους αυτοκινητικούς εκκινητές |
|---|---|
| Υλικό | SrO·6Fe2O3 |
| Συσκευασία μεταφορών | Προσαρμοσμένες χαρτοκιβώτια και παλέτες |
| Προδιαγραφή | ISO/TS16949 |
| Εμπορικό σήμα | Joint-Mag |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG, κοινός-MAG |
|---|---|
| προέλευση | Σιτσουάν, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), |
| Αριθμό μοντέλου | Μόνιμος |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Σύνθετος | Ferrite μαγνήτης |