| Max Working Temperature | Up To 200°C |
|---|---|
| Density | 4.8-5.2 G/cm3 |
| Transport Package | Acording To Your Requirments |
| Coercivity | 235-275 KA/m |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
|---|---|
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Processing | Wet Molding |
|---|---|
| Raw Material | NdFeB+PPS |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
| Type | Permanent |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 250°C |
|---|---|
| Coercivity | 235-275 ΚΑ/μ |
| Πυκνότητα | 4,8-5,2 G/cm3 |
| Μοντέλο Αρ | Γενικός αριθμός μοντέλου |
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | Έως 200 ° C |
| Type | Permanent |
|---|---|
| Feature | Strong Magnet |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Grade | JC-Y3939/JC-Y4041 |
| Raw Material | NdFeB+PPS |
| Θερμοκρασία | 450 ° C |
|---|---|
| Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα | Αντοχή σε υψηλή θερμοκρασία |
| Πυκνότητα | 40,9 g/cm3 |
| Κατεύθυνση μαγνητισμού | Αξονικός |
| Μέγεθος | (R51,8mm-r43,1mm) × 39,0mm |
| Προέλευση | Sichuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), |
|---|---|
| Εγγενής Καταναγκασμός | 240-280 ΚΑ/μ |
| Πρότυπο | ISO9001/ROHS/ |
| Προϊόν Μαγνητικής Ενέργειας | 27-30 KJ/m3 |
| Εφαρμογή | Μοτέρ, Ηχεία, Μαγνητικά Διαχωριστικά |
| Εμπορικό σήμα | Κοινός-MAG |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | Γενικός αριθμός μοντέλου |
| Εφαρμογή | Κινητήρες, Ηχεία, Αισθητήρες, Μαγνητικοί Διαχωριστές κ.λπ. |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 250°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | 250 ℃ |
| Size | (R51.8mm-r43.1mm)×39.0mm |
|---|---|
| Type | Permanent |
| Package Size | 340mm×255mm×75mm |
| Competitive Advantage | High Temperature Resistance |
| Coercivity | 235-275 KA/m |
| Θερμοκρασία εργασίας | 250 ℃ |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Πυκνότητα | 4,8-5,2 G/cm3 |
| Μοντέλο Αρ | Γενικός αριθμός μοντέλου |
| Διάσταση | Ως προσαρμοσμένο |